Katalog stron

Strony informatyczne

Kategoria Psychoterapia

Poniżej przedstawiamy wszystkie kategorie oraz strony znajdujące się w kategorii Psychoterapia.

 • Psycholog gdańsk nfz

  Już teraz skorzystaj z najwyzszej klasy usług pani Sylwii Hofman, jakie poparte są wielkim doświadczeniem. Dzięki olbrzymiej wiedzy, jak też doświadczeniu jest ona w stanie proponować utrzymane na najwyższym poziomie usługi, do jakich można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (lub grup zorganizowanych) oraz dla firm. Jesteś w stanie skorzystać ze szkoleń odnoszących się do takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak także odkrywanie typu osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Jednocześnie chcąc trafić do dużego zgromadzenia osób prowadzi także konsultacji terapeutyczne, dzięki którym pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.

 • Depresja

  Obecnie depresja jest coraz poważniejszym zjawiskiem. Po prostu już nawet małe dzieci na nią cierpią. A przecież nieleczona depresja może zakończyć się śmiercią - samobójstwem. I choćby z tego właśnie powodu definitywnie nie powinno się bagatelizować depresji. Jeśli zatem masz depresję, możliwie jak najszybciej powinieneś pójść do psychiatry. Tylko i wyłącznie specjalista bardzo dobrze wie co należy zrobić, abyśmy mieli okazję na nowo cieszyć się życiem. Życie jest bardzo krótkie, zatem należy dbać o nie.

  Kategorie:
  Zdrowie i Uroda » Choroby
  Zdrowie i Uroda » Psychoterapia
  Zdrowie i Uroda » Psycholodzy

  data: 10.03.2013 | adres: http://www.depresja.info5.pl | słowa kluczowe: depresja objawy diagnoza porady | czytaj więcej »

 • Trema

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów powstał by wspomagać specyficzną grupę zawodową tj. artystom, którzy w swoim zawodzie ciągle borykają się z wieloma trudnościami. Opieka psychologiczna jaką otaczamy artystów, pozwala pokonać problemy związane tj. trema warsztaty Kraków , jaka pojawia się u osób, które mają publiczne występy. Współpracujemy z artystami kształtującymi swoje ambicje zawodowe, opierając się na najlepszych metodach psychologicznych i razem dążymy do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy prowadząc warsztaty, które dotyczą możliwości rzeczywistego wykorzystania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla indywidualnego rozwoju i najefektywniejszego funkcjonowania we obecnych czasach zdolnych artystów niezależnie od wieku. Wspólnie znajdziemy odpowiedź na trudne pytanie - jak pokonać tremę? Swoją usługę kierujemy również do instytucji aktorów i muzyków organizując warsztaty grupowe.

 • Internetowa poradnia psychologiczna

  Szukasz kogoś kto udzieli ci porady psychologicznej? A może twoje dziecko wymaga porady logopedy? W takim razie musisz wejść na opisywaną tu witrynę internetową, na której własną ofertę przedstawia internetowa poradnia psychologiczna . Wykonuje ona porady psychologa online ale nie tylko. Z fachowych porad psychologicznych można skorzystać również na miejscu, to jest w Wałbrzychu. Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją przedstawianej tu poradni psychologicznej. Zwłaszcza te osoby, które są mieszkańcami grodu Wałbrzych oraz okolicznych miejscowości i które równocześnie szukają takich specjalistów jak logopeda lub psycholog.

  Kategorie:
  Zdrowie i Uroda » Psycholodzy
  Zdrowie i Uroda » Pomoc
  Zdrowie i Uroda » Psychoterapia

  data: 21.01.2013 | adres: http://www.ipp-alterego.pl | słowa kluczowe: psycholog psychoterapia Wałbrzych porady poradnia | czytaj więcej »

 • Strony:
darmowe katalogi | darmowe katalogi | lista katalogów | spis katalogów

Katalog Informatyczny